10% Korting Op Rectavit Easyfix

Ontvang nu 10% korting op alle Rectavit EasyFix! Deze actie is geldig t/m 31 oktober 2026.

Filters

Laat resultaten zien in:

10% korting op Rectavit EasyFix (7)

Toon meer

7 van 7 resultaten

Producten per pagina

Rectavit / Rectavit Easy Fix 17m² NBS 870ml
10% korting

Rectavit Easy Fix 17m² NBS 870ml

(16)

€ 10,75 € 12,36/L

€ 11,95

Excl. btw € 8,88
Rectavit / Rectavit Easy Fix 17m² Combibox 10x870ml
10% korting

Rectavit Easy Fix 17m² Combibox 10x870ml

(5)

€ 121,50 € 13,97/L

Excl. btw € 100,41
Rectavit / Rectavit Easy Fix Turbo NBS 750ml
10% korting

Rectavit Easy Fix Turbo NBS 750ml

(2)

€ 10,75 € 14,33/l

€ 11,95

Excl. btw € 8,88
Rectavit / Rectavit Easy Fix Construct NBS 750ml
10% korting

Rectavit Easy Fix Construct NBS 750ml

(2)

€ 10,57 € 14,09/L

€ 11,75

Excl. btw € 8,74
Rectavit / Rectavit Easy Fix Combibox 10x750ml
10% korting

Rectavit Easy Fix Combibox 10x750ml

(15)

€ 108,00 € 14,40/L

€ 120,00

Excl. btw € 89,26
Rectavit / Rectavit Easy Fix Turbo Combibox 10x750ml
10% korting

Rectavit Easy Fix Turbo Combibox 10x750ml

(13)

€ 121,50 € 16,20/L

€ 135,00

Excl. btw € 100,41
Rectavit / Rectavit Easy Fix NBS 750ml
10% korting

Rectavit Easy Fix NBS 750ml

(8)

€ 9,22 € 12,29/L

€ 10,25

Excl. btw € 7,62

Filter

Sorteer op

Standaard

Prijs (van laag naar hoog)

Prijs (van hoog naar laag)