Badkamer Essentials

Vind hier alles voor klussen in je badkamer! Van Mapei tegellijm tot aan kranen en professionele tegelsnijders van Rubi.

Filters

Laat resultaten zien in:

Badkamer Essentials (32)

Toon meer

Toon meer

Toon meer

Toon meer

Toon meer

24 van 32 resultaten

Producten per pagina

Gripline / Gripline bouwemmer 12L
5 + 1 GRATIS

Gripline bouwemmer 12L

(52)

€ 1,29

Excl. btw € 1,07
Geberit / Geberit Duofix UP320 met Sigma spoelreservoir

Geberit Duofix UP320 met Sigma spoelreservoir

(3)

€ 229,00

Excl. btw € 189,26
Schell / Schell comfort  Hoekregelkraan  met ASAG 1/2"

Schell comfort Hoekregelkraan met ASAG 1/2"

(24)

€ 9,99

Excl. btw € 8,26
Geberit / Geberit klok & klokhouder

Geberit klok & klokhouder

(46)

€ 27,60

Excl. btw € 22,81
Begetube / Begetube Alpex Duo xs buis voorgeïsoleerd 6mm 16x2mm 50m blauw

Begetube Alpex Duo xs buis voorgeïsoleerd 6mm 16x2mm 50m blauw

(2)

€ 74,74 € 1,49/m

€ 79,95

Excl. btw € 61,77
Zwaluw / Zwaluw siliconenkit NO+sanitary Wit 310ml
5 + 1 GRATIS

Zwaluw siliconenkit NO+sanitary Wit 310ml

(81)

€ 8,75 € 28,23/L

Excl. btw € 7,23
Mapei / Mapei Mapegum WPS douche kit 5kg / 3-delig

Mapei Mapegum WPS douche kit 5kg / 3-delig

(27)

€ 57,95 € 11,59/kg

Excl. btw € 47,89
Mapei / Mapei Primer G hecht- en voorstrijkmiddel 1kg

Mapei Primer G hecht- en voorstrijkmiddel 1kg

(5)

€ 11,95 € 11,95/kg

Excl. btw € 9,88
Stanley / Stanley Slaglijnmolen kit Powerwinder 30m
GRATIS ratelset

Stanley Slaglijnmolen kit Powerwinder 30m

(60)

€ 14,99

Excl. btw € 12,39
Einhell / Einhell TC-MX 1400 E mixer 1400W - Ø130mm

Einhell TC-MX 1400 E mixer 1400W - Ø130mm

(42)

€ 102,47

Excl. btw € 84,69
DeWALT / DeWALT impact connect buissnijder 0
GRATIS multitool

DeWALT impact connect buissnijder 0

(3)

€ 22,69

Excl. btw € 18,75
Mapei / Mapei Ultraplan Contract zelf-nivellerend egalisatiemiddel 24kg
3 + 1 GRATIS

Mapei Ultraplan Contract zelf-nivellerend egalisatiemiddel 24kg

(5)

€ 39,95 € 1,66/kg

Excl. btw € 33,02
Henco / Henco Alupex meerlagen buis 16x2mm 25m

Henco Alupex meerlagen buis 16x2mm 25m

(8)

€ 49,55 € 1,98/m

Excl. btw € 40,95
Anza / Blokverfborstel universeel 40x140mm

Blokverfborstel universeel 40x140mm

(16)

€ 11,95

Excl. btw € 9,88
Zwaluw / Zwaluw handkitpistool zwart

Zwaluw handkitpistool zwart

(6)

€ 10,75

Excl. btw € 8,88
Mapei / Mapei Mapesil AC siliconenkit 310ml 111 - Zilvergrijs

Mapei Mapesil AC siliconenkit 310ml 111 - Zilvergrijs

(93)

€ 13,95 € 45,00/L

Excl. btw € 11,53
Mapei / Mapei Keracolor FF voegmiddel 5kg 111 - Zilvergrijs

Mapei Keracolor FF voegmiddel 5kg 111 - Zilvergrijs

(27)

€ 15,25 € 3,05/kg

Excl. btw € 12,60
Mapei / Mapei UltraCare Grout Cleaner Spray voegenreiniger 750ml

Mapei UltraCare Grout Cleaner Spray voegenreiniger 750ml

(2)

€ 9,95 € 13,27/L

Excl. btw € 8,22
Pica / Pica diepgatmarkeerpotlood Potlood

Pica diepgatmarkeerpotlood Potlood

(174)

€ 12,99

Excl. btw € 10,74

Filter

Sorteer op

Standaard

Prijs (van laag naar hoog)

Prijs (van hoog naar laag)