Dakherstellingen

Ontdek ons assortiment Dakherstellingen voor lage prijzen. Ben je geïnteresseerd in het kopen van Dakherstellingen? Neem dan een kijkje in ons scherp geprijsde assortiment.

Filters

Laat resultaten zien in:

Dakherstellingen (70)

Toon meer

Toon meer

Toon meer

Toon meer

Toon meer

24 van 70 resultaten

Producten per pagina

Tec7 / Tec7 WP7-201 Instant Waterdicht 500ml

Tec7 WP7-201 Instant Waterdicht 500ml

(40)

€ 13,27 € 26,54/L

Excl. btw € 10,97
Kelfort / Kelfort Hemelwaterafvoer 75x90graden

Kelfort Hemelwaterafvoer 75x90graden

€ 33,95

Excl. btw € 28,06
Pandser / EPDM rubber stroken UV-bestendig 20m 150x0,5mm 3m2

EPDM rubber stroken UV-bestendig 20m 150x0,5mm 3m2

€ 17,80 € 5,93/M

Excl. btw € 14,71
Bison / Bison Rubber Seal reparatie pasta 2.5L

Bison Rubber Seal reparatie pasta 2.5L

(81)

€ 37,95 € 15,18/L

Excl. btw € 31,36
DL Chemicals / Parasilico EPDM 300ml

Parasilico EPDM 300ml

(8)

€ 8,95 € 29,83/L

Excl. btw € 7,40
DL Chemicals / Pararoof Bitumen 310ml

Pararoof Bitumen 310ml

(6)

€ 4,75 € 15,32/L

Excl. btw € 3,93
Bison / Bison Rubber Seal textielband 100mmx10m

Bison Rubber Seal textielband 100mmx10m

(16)

€ 13,75 € 1,38/m

Excl. btw € 11,36
DL Chemicals / Pararoof Super Bitumen 300ml

Pararoof Super Bitumen 300ml

(3)

€ 6,75 € 22,50/L

Excl. btw € 5,58
Kelfort / Kelfort Hemelwaterafvoer 50x90graden

Kelfort Hemelwaterafvoer 50x90graden

(2)

€ 27,95

Excl. btw € 23,10
Kelfort / Kelfort Contactlijm tbv EPDM 1L

Kelfort Contactlijm tbv EPDM 1L

€ 21,65

Excl. btw € 17,89
Soudal / Soudal Elk Dak - Elk Weer Dakcoating Watderdicht Zwart 750ml

Soudal Elk Dak - Elk Weer Dakcoating Watderdicht Zwart 750ml

(1)

€ 15,65 € 20,87/L

Excl. btw € 12,93
DL Chemicals / Pararoof Reflex 5L
OP = OP

Pararoof Reflex 5L

(1)

€ 48,40 € 9,68/L

Excl. btw € 40,00
Tec7 / Tec7 WP7-301 Roofing Waterdicht 310ml

Tec7 WP7-301 Roofing Waterdicht 310ml

(1)

€ 8,23 € 26,55/L

€ 10,25

Excl. btw € 6,80
Rectavit / Rectavit DryStone Rubber 5kg

Rectavit DryStone Rubber 5kg

€ 47,95 € 9,59/kg

Excl. btw € 39,63
Pandser / EPDM-aandrukrol 45 mm dubbele lagers

EPDM-aandrukrol 45 mm dubbele lagers

(5)

€ 26,89

Excl. btw € 22,22
DL Chemicals / Pararoof Quick Primer 5L
OP = OP

Pararoof Quick Primer 5L

€ 30,79 € 6,16/L

Excl. btw € 25,45
DL Chemicals / Parasilico Lead 300ml

Parasilico Lead 300ml

€ 5,25 € 17,50/L

Excl. btw € 4,34
Bison / Bison Rubber Seal reparatie pasta 750ml

Bison Rubber Seal reparatie pasta 750ml

(109)

€ 15,45 € 20,60/L

Excl. btw € 12,77
Kelfort / Kelfort EPDM Folie zwart 500mmx20mx0,5mm

Kelfort EPDM Folie zwart 500mmx20mx0,5mm

(1)

€ 99,95

Excl. btw € 82,60
Kelfort / Kelfort Aandrukrol EPDM 45mm

Kelfort Aandrukrol EPDM 45mm

€ 42,95

Excl. btw € 35,50
Kelfort / Kelfort EPDM Folie zwart 100mmx20mx0,5mm

Kelfort EPDM Folie zwart 100mmx20mx0,5mm

(10)

€ 19,51

Excl. btw € 16,12

Filter

Sorteer op

Standaard

Prijs (van laag naar hoog)

Prijs (van hoog naar laag)