Verankering

Ankers in verschillende soorten en maten. O.a. holle wandankers, veiligheidsankers en inslagankers voor de laagste prijs.
Chemische ankers & toebehoren 

Chemische ankers & toebehoren 

Metalen ankers & toebehoren

Metalen ankers & toebehoren

Slag-  & kozijnpluggen 

Slag- & kozijnpluggen 

Beton- schroeven & bouten 

Beton- schroeven & bouten 

Draadeinden

Draadeinden

Overige ankers

Overige ankers

Filters

Laat resultaten zien in:

Slag- & kozijnpluggen  (52)

Metalen ankers & toebehoren  (46)

Beton- schroeven & bouten  (19)

Chemische ankers & toebehoren  (19)

Overige ankers (17)

Draadeinden (14)

Toon meer

Toon meer

Toon meer

Toon meer

Toon meer

24 van 167 resultaten

Producten per pagina

Rectavit / Rectavit Chimfix ETA-7 280ml

Rectavit Chimfix ETA-7 280ml

(32)

€ 10,95 € 39,11/L

Excl. btw € 9,05
Rectavit / Rectavit Chimfix ETA-1 280ml

Rectavit Chimfix ETA-1 280ml

(5)

€ 12,25 € 43,75/L

Excl. btw € 10,12
Stalen snelbouwankers M10x100mm

Stalen snelbouwankers M10x100mm

(45)

€ 12,14

Excl. btw € 10,03
Proftec / Proftec nagelpluggen 6x40mm PZ

Proftec nagelpluggen 6x40mm PZ

(3)

€ 6,08

Excl. btw € 5,02
Rectavit / Rectavit Zeefhulzen Plastiek 85 x 15mm

Rectavit Zeefhulzen Plastiek 85 x 15mm

(1)

€ 4,35 € 0,87/Unit

Excl. btw € 3,59
Nagelpluggen 8x80mm

Nagelpluggen 8x80mm

(84)

€ 12,71

Excl. btw € 10,50
Nagelpluggen 8x120mm

Nagelpluggen 8x120mm

(23)

€ 16,79

Excl. btw € 13,88
Draadeind RVS M12x1m

Draadeind RVS M12x1m

(69)

€ 15,65

Excl. btw € 12,93
Rectavit / Rectavit Zeefhulzen Metaal 1000 x 16mm

Rectavit Zeefhulzen Metaal 1000 x 16mm

(2)

€ 8,35

Excl. btw € 6,90
Draadeind RVS M10x1m

Draadeind RVS M10x1m

(88)

€ 9,29

Excl. btw € 7,68
Proftec / Proftec nagelpluggen 6x60mm PZ

Proftec nagelpluggen 6x60mm PZ

(7)

€ 8,55

Excl. btw € 7,07
Stalen snelbouwankers M8x75mm

Stalen snelbouwankers M8x75mm

(19)

€ 4,63

Excl. btw € 3,83
Beton-steen kozijnschroeven platkop 7,5x92mm TX30

Beton-steen kozijnschroeven platkop 7,5x92mm TX30

(16)

€ 24,66

Excl. btw € 20,38
Keiloogbouten M8

Keiloogbouten M8

(16)

€ 6,50

€ 7,20

Excl. btw € 5,37
Fischer / Fischer injectiemortel FIS V Plus 300 T 300ml

Fischer injectiemortel FIS V Plus 300 T 300ml

(8)

€ 18,45 € 61,50/L

Excl. btw € 15,25
Forgefast / Stalen snelbouwankers M12x180mm

Stalen snelbouwankers M12x180mm

(34)

€ 12,98

Excl. btw € 10,73
Fischer / Fischer FIS H injectiehulzen 12x85mm

Fischer FIS H injectiehulzen 12x85mm

(1)

€ 34,59

Excl. btw € 28,59
Fischer / Fischer N S slagpluggen 6x40/10 mm

Fischer N S slagpluggen 6x40/10 mm

(15)

€ 9,00

Excl. btw € 7,44
Fischer / Fischer ankerstangen FIS A M10x130mm

Fischer ankerstangen FIS A M10x130mm

(1)

€ 13,45

Excl. btw € 11,12

Filter

Sorteer op

Standaard

Prijs (van laag naar hoog)

Prijs (van hoog naar laag)