Houtbescherming

Ontdek ons assortiment Houtbescherming voor lage prijzen. Ben je geïnteresseerd in het kopen van Houtbescherming? Neem dan een kijkje in ons scherp geprijsde assortiment.
Vernissen binnen

Vernissen binnen

Oliën binnen

Oliën binnen

Oliën buiten

Oliën buiten

Beitsen buiten

Beitsen buiten

Filters

Laat resultaten zien in:

Beitsen buiten (38)

Oliën buiten (13)

Oliën binnen (8)

Vernissen binnen (2)

Toon meer

Toon meer

Toon meer

Toon meer

24 van 61 resultaten

Producten per pagina

Ciranova / Ciranova Fortico 2C 5L Satin
OP = OP

Ciranova Fortico 2C 5L Satin

(2)

€ 118,30 € 23,66/L

€ 118,77

Excl. btw € 97,77
Hermadix / Hermadix Douglas Olie 2,5L naturel

Hermadix Douglas Olie 2,5L naturel

(25)

€ 47,45 € 18,98/L

Excl. btw € 39,21
Hermadix / Hermadix bangkirai-olie 2,5L

Hermadix bangkirai-olie 2,5L

(99)

€ 37,95 € 15,18/L

Excl. btw € 31,36
Bleko / Bleko gekookte lijnolie 1L transparant

Bleko gekookte lijnolie 1L transparant

(32)

€ 12,85

Excl. btw € 10,62
Avis / Avis transparante impregneer 1L blank

Avis transparante impregneer 1L blank

(14)

€ 39,95

Excl. btw € 33,02
Sikkens / Sikkens Cetol Filter 7 plus 020 Ebben 1L

Sikkens Cetol Filter 7 plus 020 Ebben 1L

(10)

€ 37,41

€ 49,05

Excl. btw € 30,92
Hermadix / Hermadix TOFF teakolie 750ml blik

Hermadix TOFF teakolie 750ml blik

(7)

€ 29,14 € 38,85/L

Excl. btw € 24,08
Verfijn / Verfijn Douglasbeits zwart 2,5L

Verfijn Douglasbeits zwart 2,5L

(68)

€ 63,95 € 25,58/L

Excl. btw € 52,85
Bleko / Bleko gekookte lijnolie 500ml transparant

Bleko gekookte lijnolie 500ml transparant

(11)

€ 6,95 € 13,90/L

Excl. btw € 5,74
Verfijn / Verfijn Douglasbeits zwart 750 ml

Verfijn Douglasbeits zwart 750 ml

(28)

€ 23,75 € 31,67/L

Excl. btw € 19,63
Ciranova / Ciranova Un1co 1L + 0,3L Cloud 7262*
OP = OP

Ciranova Un1co 1L + 0,3L Cloud 7262*

(30)

€ 46,62

Excl. btw € 38,53
Sikkens / Sikkens Cetol Filter 7 plus 020 Ebben 2,5L

Sikkens Cetol Filter 7 plus 020 Ebben 2,5L

(10)

€ 85,01 € 34,00/L

€ 114,06

Excl. btw € 70,26
Hermadix / Hermadix bangkirai-olie 750ml

Hermadix bangkirai-olie 750ml

(3)

€ 11,63 € 15,51/L

€ 17,75

Excl. btw € 9,61
Verfijn / Verfijn Zwarte teer 2,5L

Verfijn Zwarte teer 2,5L

(5)

€ 38,45 € 15,38/L

Excl. btw € 31,78
Avis / Avis transparante impregneer 1L teak

Avis transparante impregneer 1L teak

€ 39,95

Excl. btw € 33,02
Verfijn / Verfijn Bruinoleum 2,5L

Verfijn Bruinoleum 2,5L

(4)

€ 35,45 € 14,18/L

Excl. btw € 29,30
Verfijn / Verfijn Douglasbeits Naturel 750ml

Verfijn Douglasbeits Naturel 750ml

(2)

€ 23,95 € 31,93/L

Excl. btw € 19,79
Ciranova / Ciranova Hardener Un1co 300ml
OP = OP

Ciranova Hardener Un1co 300ml

€ 16,40

Excl. btw € 13,55
Avis / Avis transparante impregneer 1L zwart

Avis transparante impregneer 1L zwart

€ 39,95

Excl. btw € 33,02
Verfijn / Verfijn Douglasbeits Naturel2,5L

Verfijn Douglasbeits Naturel2,5L

(6)

€ 63,95 € 25,58/L

Excl. btw € 52,85
Verfijn / Verfijn Bruinoleum 750ml

Verfijn Bruinoleum 750ml

€ 13,25 € 17,67/L

Excl. btw € 10,95
Ciranova / Ciranova Un1co 1L + 0,3L White 7251
OP = OP

Ciranova Un1co 1L + 0,3L White 7251

(131)

€ 55,11

€ 55,28

Excl. btw € 45,55
Hermadix / Hermadix steigerhout beits 750ml white wash

Hermadix steigerhout beits 750ml white wash

€ 11,46 € 15,28/L

Excl. btw € 9,47

Filter

Sorteer op

Standaard

Prijs (van laag naar hoog)

Prijs (van hoog naar laag)