Lijmen

Ontdek ons assortiment Lijmen voor lage prijzen. Ben je geïnteresseerd in het kopen van Lijmen? Neem dan een kijkje in ons scherp geprijsde assortiment.

Filters

Laat resultaten zien in:

Lijmen (9)

Toon meer

Toon meer

Toon meer

9 van 9 resultaten

Producten per pagina

Bison / Bison Wand&Klaar behanglijm vliesbehang 2,5kg

Bison Wand&Klaar behanglijm vliesbehang 2,5kg

(22)

€ 10,95 € 4,38/L

Excl. btw € 9,05
Bison / Bison Wand&Klaar afweek & reiniger 1L
OP = OP

Bison Wand&Klaar afweek & reiniger 1L

(2)

€ 6,51

Excl. btw € 5,38
Bison / Bison Wand&Klaar behanglijm glasweefsel 5kg

Bison Wand&Klaar behanglijm glasweefsel 5kg

(30)

€ 22,95 € 4,59/L

Excl. btw € 18,97
Perfax / Perfax glasweefsellijm 500g

Perfax glasweefsellijm 500g

(7)

€ 17,15 € 34,30/kg

Excl. btw € 14,17
Perfax / Perfax Vinyl en Textiel emmer 10kg
OP = OP

Perfax Vinyl en Textiel emmer 10kg

(2)

€ 33,12 € 3,31/kg

Excl. btw € 27,37
Perfax / Perfax Behangrandenlijm 750g
OP = OP

Perfax Behangrandenlijm 750g

(40)

€ 10,07 € 13,43/kg

Excl. btw € 8,32
Perfax / Perfax Superbrush lijmborstel
OP = OP

Perfax Superbrush lijmborstel

(2)

€ 5,01

Excl. btw € 4,14
Perfax / Perfax behangplaksel metyl speciaal 200g

Perfax behangplaksel metyl speciaal 200g

€ 6,23 € 31,15/kg

Excl. btw € 5,15
Perfax / Perfax behangplaksel roll-on magic 200g
OP = OP

Perfax behangplaksel roll-on magic 200g

(2)

€ 7,25 € 36,25/kg

Excl. btw € 5,99

Filter

Sorteer op

Standaard

Prijs (van laag naar hoog)

Prijs (van hoog naar laag)