Verven

Ontdek ons assortiment Verven voor lage prijzen. Ben je geïnteresseerd in het kopen van Verven? Neem dan een kijkje in ons scherp geprijsde assortiment.
Primers

Primers

Muur- & plafondverf

Muur- & plafondverf

Lakken

Lakken

Metaal-& radiatorlakken

Metaal-& radiatorlakken

Speciale verven

Speciale verven

Filters

Laat resultaten zien in:

Lakken (52)

Muur- & plafondverf (29)

Primers (29)

Speciale verven (19)

Metaal-& radiatorlakken (6)

Toon meer

Toon meer

Toon meer

Toon meer

Toon meer

24 van 135 resultaten

Producten per pagina

Hermadix / Hermadix temperzon 750ml

Hermadix temperzon 750ml

(23)

€ 22,99 € 30,65/L

Excl. btw € 19,00
Bridex / Bridex SDX Lacquer lak acryl 1L wit mat

Bridex SDX Lacquer lak acryl 1L wit mat

(1)

€ 9,71

€ 10,29

Excl. btw € 8,02
Hermadix / Hermadix impraline zwarte teer 2,5L

Hermadix impraline zwarte teer 2,5L

(29)

€ 36,95 € 14,78/L

Excl. btw € 30,54
Bridex / Bridex Cleantex muurverf afwasbaar extra mat 5L wit
OP = OP

Bridex Cleantex muurverf afwasbaar extra mat 5L wit

(2)

€ 18,94 € 3,79/L

Excl. btw € 15,65
Avis / Avis Roestomvormer 500ml

Avis Roestomvormer 500ml

(3)

€ 24,25 € 48,50/L

Excl. btw € 20,04
Avis / Avis Muurverf Wit Anti Schimmel 2.5L wit mat

Avis Muurverf Wit Anti Schimmel 2.5L wit mat

(3)

€ 48,95

Excl. btw € 40,45
Trimetal / Trimetal primer 2.5L

Trimetal primer 2.5L

(7)

€ 34,95 € 13,98/L

Excl. btw € 28,88
Zwaluw / Zwaluw zinkspray 400ml

Zwaluw zinkspray 400ml

(6)

€ 10,95 € 27,38/L

Excl. btw € 9,05
Bridex / Bridex Cleantex muurverf afwasbaar extra mat 5L RAL9010

Bridex Cleantex muurverf afwasbaar extra mat 5L RAL9010

(2)

€ 22,72 € 4,54/L

Excl. btw € 18,78
Zinsser / Zinsser bulls eye 1-2-3 primer 1L wit

Zinsser bulls eye 1-2-3 primer 1L wit

(3)

€ 32,95

Excl. btw € 27,23
Sikkens / Sikkens Rubbol SB Plus Alkyd 1L zuiver wit RAL9010
OP = OP

Sikkens Rubbol SB Plus Alkyd 1L zuiver wit RAL9010

(1)

€ 67,26

Excl. btw € 55,59
Trae Lyx / Trae-Lyx Naturel 750ml

Trae-Lyx Naturel 750ml

(1)

€ 48,95 € 65,27/L

Excl. btw € 40,45
Bridex / Bridex SDX Lacquer lak acryl 1L zacht grijs zijdeglans
OP = OP

Bridex SDX Lacquer lak acryl 1L zacht grijs zijdeglans

(3)

€ 6,97

Excl. btw € 5,76
Avis / Avis Aqua Pu Lak 1L hoogglans
OP = OP

Avis Aqua Pu Lak 1L hoogglans

(1)

€ 25,40

€ 25,53

Excl. btw € 20,99
Bridex / Bridex SDX Lacquer lak acryl 1L RAL 9005 mat

Bridex SDX Lacquer lak acryl 1L RAL 9005 mat

(5)

€ 20,44

Excl. btw € 16,89
Zwaluw / Zwaluw zink-alu spray 400ml

Zwaluw zink-alu spray 400ml

(288)

€ 10,95 € 27,38/L

Excl. btw € 9,05
Bridex / Bridex SDX Lacquer lak acryl 1L zacht grijs mat
OP = OP

Bridex SDX Lacquer lak acryl 1L zacht grijs mat

(8)

€ 7,04

Excl. btw € 5,82
Sikkens / Sikkens Rubbol Primer Plus Alkyd 1L grijs NN.01.45
OP = OP

Sikkens Rubbol Primer Plus Alkyd 1L grijs NN.01.45

(7)

€ 46,26

Excl. btw € 38,23
Bridex / Bridex SDX Lacquer lak alkyd 1L RAL9010 mat
OP = OP

Bridex SDX Lacquer lak alkyd 1L RAL9010 mat

(113)

€ 8,34

Excl. btw € 6,89
Bridex / Bridex SDX Lacquer lak acryl 1L RAL9010 hoogglans

Bridex SDX Lacquer lak acryl 1L RAL9010 hoogglans

(5)

€ 9,42

€ 12,21

Excl. btw € 7,79
Alabastine / Alabastine voorstrijk vlekken wit 500ml spuitbus

Alabastine voorstrijk vlekken wit 500ml spuitbus

(13)

€ 22,99 € 45,98/L

Excl. btw € 19,00
Bridex / Bridex SDX Lacquer lak acryl 1L RAL 9005 hoogglans

Bridex SDX Lacquer lak acryl 1L RAL 9005 hoogglans

(13)

€ 6,79

€ 8,37

Excl. btw € 5,61
Bridex / Bridex Monotex muurverf extra dekkend mat 5L RAL9010

Bridex Monotex muurverf extra dekkend mat 5L RAL9010

(13)

€ 35,90 € 7,18/L

Excl. btw € 29,67

Filter

Sorteer op

Standaard

Prijs (van laag naar hoog)

Prijs (van hoog naar laag)