Lijmschuimen

Ontdek ons assortiment Lijmschuimen voor lage prijzen. Ben je geïnteresseerd in het kopen van Lijmschuimen? Neem dan een kijkje in ons scherp geprijsde assortiment.

Filters

Laat resultaten zien in:

Lijmschuimen (14)

Toon meer

Toon meer

Toon meer

14 van 14 resultaten

Producten per pagina

Tec7 / Tec7 FoamTack Pro Construct 880ml

Tec7 FoamTack Pro Construct 880ml

(2)

€ 11,45 € 13,01/L

Excl. btw € 9,46
Rectavit / Rectavit Easy Fix 17m² NBS 870ml
10% korting

Rectavit Easy Fix 17m² NBS 870ml

(16)

€ 10,75 € 12,36/L

€ 11,95

Excl. btw € 8,88
Rectavit / Rectavit Easy Fix Construct NBS 750ml
10% korting

Rectavit Easy Fix Construct NBS 750ml

(2)

€ 10,57 € 14,09/L

€ 11,75

Excl. btw € 8,74
Rectavit / Rectavit Easy Fix 17m² Combibox 10x870ml
10% korting

Rectavit Easy Fix 17m² Combibox 10x870ml

(5)

€ 121,50 € 13,97/L

Excl. btw € 100,41
Rectavit / Rectavit Easy Fix Turbo NBS 750ml
10% korting

Rectavit Easy Fix Turbo NBS 750ml

(2)

€ 10,75 € 14,33/l

€ 11,95

Excl. btw € 8,88
Rectavit / Rectavit Easy Fix Combibox 10x750ml
10% korting

Rectavit Easy Fix Combibox 10x750ml

(15)

€ 108,00 € 14,40/L

€ 120,00

Excl. btw € 89,26
Rectavit / Rectavit Easy Fix NBS 750ml
10% korting

Rectavit Easy Fix NBS 750ml

(8)

€ 9,22 € 12,29/L

€ 10,25

Excl. btw € 7,62
DL Chemicals / Parafoam Turbofix NBS 750ml

Parafoam Turbofix NBS 750ml

€ 12,25 € 16,33/L

Excl. btw € 10,12
Rectavit / Rectavit Easy Fix Turbo Combibox 10x750ml
10% korting

Rectavit Easy Fix Turbo Combibox 10x750ml

(13)

€ 121,50 € 16,20/L

€ 135,00

Excl. btw € 100,41
DL Chemicals / Parafoam Panelglue NBS 750ml

Parafoam Panelglue NBS 750ml

€ 11,95 € 15,93/L

Excl. btw € 9,88
Rectavit / Rectavit Easy Fix Construct Combibox 10x750ml
OP = OP

Rectavit Easy Fix Construct Combibox 10x750ml

(1)

€ 93,57 € 12,48/L

Excl. btw € 77,33
Zwaluw / Zwaluw PU-Stone Adhesive 750ml

Zwaluw PU-Stone Adhesive 750ml

€ 10,34 € 13,79/L

Excl. btw € 8,55
Illbruck / illbruck PU700 steen- & houtlijm startersbox 2x 700ml
OP = OP

illbruck PU700 steen- & houtlijm startersbox 2x 700ml

(6)

€ 53,48 € 38,20/L

Excl. btw € 44,20
Zwaluw / Zwaluw PU-Thermo isolatielijm 750ml

Zwaluw PU-Thermo isolatielijm 750ml

€ 9,46 € 12,61/L

Excl. btw € 7,82

Filter

Sorteer op

Standaard

Prijs (van laag naar hoog)

Prijs (van hoog naar laag)