Verf & Accessoires

Ontdek ons assortiment Verf & Accessoires voor lage prijzen. Ben je geïnteresseerd in het kopen van Verf & Accessoires? Neem dan een kijkje in ons scherp geprijsde assortiment.

Filters

Laat resultaten zien in:

Verf & accessoires (301)

Toon meer

Toon meer

Toon meer

Toon meer

Toon meer

24 van 301 resultaten

Producten per pagina

Bridex / Bridex Cleantex muurverf afwasbaar extra mat 5L RAL9010

Bridex Cleantex muurverf afwasbaar extra mat 5L RAL9010

(2)

€ 22,72 € 4,54/L

Excl. btw € 18,78
Bridex / Bridex Cleantex muurverf afwasbaar extra mat 5L wit
OP = OP

Bridex Cleantex muurverf afwasbaar extra mat 5L wit

(2)

€ 18,94 € 3,79/L

Excl. btw € 15,65
Sikkens / Sikkens Rubbol SB Plus Alkyd 1L zuiver wit RAL9010
OP = OP

Sikkens Rubbol SB Plus Alkyd 1L zuiver wit RAL9010

(1)

€ 67,26

Excl. btw € 55,59
Ciranova / Ciranova Fortico 2C 5L Satin
OP = OP

Ciranova Fortico 2C 5L Satin

(2)

€ 118,30 € 23,66/L

€ 118,77

Excl. btw € 97,77
Hermadix / Hermadix Douglas Olie 2,5L naturel

Hermadix Douglas Olie 2,5L naturel

(25)

€ 47,45 € 18,98/L

Excl. btw € 39,21
Avis / Avis Aqua Pu Lak 1L hoogglans
OP = OP

Avis Aqua Pu Lak 1L hoogglans

(1)

€ 25,40

€ 25,53

Excl. btw € 20,99
Avis / Avis Multiprimer 1L wit
OP = OP

Avis Multiprimer 1L wit

(3)

€ 17,58

Excl. btw € 14,53
Bridex / Bridex SDX Lacquer lak acryl 1L zacht grijs zijdeglans
OP = OP

Bridex SDX Lacquer lak acryl 1L zacht grijs zijdeglans

(2)

€ 6,97

Excl. btw € 5,76
Sikkens / Sikkens Rubbol Primer Plus Alkyd 1L grijs NN.01.45
OP = OP

Sikkens Rubbol Primer Plus Alkyd 1L grijs NN.01.45

(7)

€ 46,26

Excl. btw € 38,23
Go!Paint / Go!Paint Roll and Go XL 25-31cm/8L
OP = OP

Go!Paint Roll and Go XL 25-31cm/8L

(8)

€ 7,55

Excl. btw € 6,24
Sam muurkwast plat acryl 3-delig
OP = OP

Sam muurkwast plat acryl 3-delig

€ 2,87

Excl. btw € 2,37
SAM Pro / SAM Pro parketlakroller velours 4mm/18cm

SAM Pro parketlakroller velours 4mm/18cm

(24)

€ 2,51

Excl. btw € 2,07
Bridex / Bridex SDX Lacquer lak acryl 1L zacht grijs mat
OP = OP

Bridex SDX Lacquer lak acryl 1L zacht grijs mat

(8)

€ 7,04

Excl. btw € 5,82
Bridex / Bridex SDX Lacquer lak acryl 1L antraciet hoogglans
OP = OP

Bridex SDX Lacquer lak acryl 1L antraciet hoogglans

€ 6,79

Excl. btw € 5,61
Universol / Universol doekjes universeel
OP = OP

Universol doekjes universeel

(48)

€ 28,95

Excl. btw € 23,93
Bison / Bison Wand&Klaar afweek & reiniger 1L
OP = OP

Bison Wand&Klaar afweek & reiniger 1L

(2)

€ 6,51

Excl. btw € 5,38
Bridex / Bridex SDX Lacquer lak alkyd 1L RAL9010 mat
OP = OP

Bridex SDX Lacquer lak alkyd 1L RAL9010 mat

(113)

€ 8,34

Excl. btw € 6,89
Zinsser / Zinsser Cover stain  primer 1L zwart
OP = OP

Zinsser Cover stain primer 1L zwart

(8)

€ 14,32

Excl. btw € 11,83
Copenhagen Pro kwastenpakket plat/rond universeel 25-delig
OP = OP

Copenhagen Pro kwastenpakket plat/rond universeel 25-delig

(1)

€ 21,86

€ 22,64

Excl. btw € 18,07

Filter

Sorteer op

Standaard

Prijs (van laag naar hoog)

Prijs (van hoog naar laag)